Producent folii polipropylenowej (BOPP) | Ergis.eu

Grupa Ergis Sp. z o.o. to znany i ceniony producent różnorodnych rodzajów folii, w tym polipropylenowej, która znajduje swoje zastosowanie w różnych branżach. Wykazuje szereg praktycznych właściwości, dzięki czemu jest prawdziwie uniwersalnym materiałem. Producent tego typu materiału posiada nowoczesne, specjalistyczne zaplecze maszynowe, a także wieloletnie doświadczenie, które idzie w parze z dbałością o jak najwyższą jakość wyrobów. To właśnie dzięki temu folia polipropylenowa jest tak cenionym produktem przez klientów z różnych branż.

Producent folii polipropylenowej (BOPP)
obrazek prezentujacy

Czym jest folia polipropylenowa?

Folia polipropylenowa, czyli BOPP, dostępna jest w różnych wersjach. Producent daje nam do wyboru materiały transparentne, perlistobiałe, metalizowane oraz przeznaczone między innymi do pakowania kwiatów. Każda z tych wersji posiada odmienne właściwości. Dzięki temu w łatwy sposób można wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania i sprawdzi się w planowanym przez nas zastosowaniu. Folie BOPP mogą różnić się między innymi grubością, odpornością na konkretne czynniki oraz tym, w jaki sposób są zgrzewane i przygotowane do druku.

Folia BOPP, producent - jakiego wybrać?

Folia BOPP od Grupy Ergis Sp. z o.o. nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród licznych branż. Producent tworzy ją przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu wyrób spełnia nawet najwyższe oczekiwania. Materiał posiada bardzo korzystne właściwości, jest dopracowany oraz odporny na niekorzystne czynniki, a przez to znajduje szereg różnych zastosowań. Folia polipropylenowa zawsze zostaje dostosowana do aktualnych potrzeb konsumentów i odznacza się adekwatnością ceny do jakości.

Producent folii polipropylenowej Ergis - dlaczego warto?

Folia polipropylenowa producenta Ergis jest w wysokim stopniu wytrzymała, odporna na różnego rodzaju substancje chemiczne, lekka, a ponadto świetnie radzi sobie w obliczu wahań temperatury. Co więcej, zapewnia niską przepuszczalność tlenu, wilgoci i substancji zapachowych, doskonale chroniąc zawartość opakowania. Dzięki powyższym cechom sprawdza się nawet w przemyśle spożywczym, spełniając rygorystyczne normy jakości. Oprócz tego wyróżnia się także estetycznym wyglądem. To z kolei sprawia, że produkty zyskują nie tylko świetną ochronę, ale również stają się atrakcyjne wizualnie.